+380 44 294 81 91
Замовити дзвінок
+380 44 294 81 91
Замовити дзвінок
+380 44 294 81 91
Хід будівництва ЖК «Вежа на Ломоносова» в липні 2021

В житловому комплексі «Вежа на Ломоносова», який зводиться на однойменній вулиці в Голосіївському районі Києва, тривають будівельні роботи.

Зокрема, вже на 40% збудований монолітний каркас будинку. Крім того, на 35% змонтовані сходові марші та майданчики.

Разом з тим, мулярі активно працюють над зведенням стін. Наразі кладку зовнішніх стін завершено на 10%, внутрішніх стін та перегородок – на 20%.

«Вежа на Ломоносова» – це проєкт від BudCapital, що передбачає зведення 24-поверхового будинку комфорткласу в найзеленішому районі столиці. Внутрішня територія ЖК буде повністю закритою від авто та сторонніх, на ній розташуються дитячий та спортивний майданчики, місце для вигулу домашніх улюбленців. Забезпечити безпеку допоможе сучасна система відеоспостереження. Новобудова матиме підземний паркінг, у який можна буде спуститися ліфтом просто з будинку, також передбачена гостьова автостоянка.

Будинок, розташований на вулиці Ломоносова, 33/43, зводиться за монолітно-каркасною технологією із заповненням стін газоблоком та червоною цеглою. Фасад буде комплексно утеплений мінеральною ватою та оздоблений декоративною штукатуркою.

Актуальні акції, новини будівництва та переваги житлових комплексів ви можете дізнатися з нашого каналу в Telegram за посиланням.