+380 44 294 81 91
Заказать звонок
+380 44 294 81 91
Заказать звонок
+380 44 294 81 91
Хід будівництва ЖК «Вежа на Ломоносова» у лютому 2021

В житловому комплексі «Вежа на Ломоносова», який зводиться на в Голосіївському районі Києва, активно йдуть будівельні роботи. Станом на лютий, 2021 року котлован і буронабивні палі під будинок повністю влаштовані.  

Монолітна плита-ростверк влаштована на 92%. Також будівельники закінчують заливати горизонтальні і вертикальні несучі конструкції мінус другого поверху, де розташується паркінг.  Всього 8 відсотків залишилось до закінчення влаштування моноліту мінус першого поверху. Горизонтальні і вертикальні несучі конструкції залиті на 92%. 

«Вежа на Ломоносова»– це ЖК від BudCapital, який передбачає зведення 24-поверхового будинку комфорт-класу в найзеленішому районі столиці. Внутрішня територія ЖК буде повністю закритою від авто та сторонніх, на ній розташуються дитячий та спортивний майданчики, місце для вигулу домашніх улюбленців. Забезпечити безпеку допоможе сучасна система відеоспостереження. Новобудова матиме підземний паркінг на 91 місце, у який можна буде спуститися ліфтом просто з будинку, також передбачена гостьова автостоянка.

Поруч з житловим комплексом знаходиться зручна транспортна розв’язка, що сполучає всі райони Києва, а до станції метро «Васильківська»– кілька хвилин пішої прогулянки. Крім того, розташування на вулиці Ломоносова, 33/43 дає майбутнім мешканцям будинку всі переваги Голосіївського району– розвинену соціальну, торговельну та рекреаційну інфраструктуру, включаючи Голосіївський парк та ВДНГ.

Будинок зводиться за монолітно-каркасною технологією із заповненням стін газоблоком та червоною цеглою. Фасад буде комплексно утеплений мінеральною ватою та оздоблений декоративною штукатуркою. 

З 01.02.2021 до 28.02.2021 в житловому комплексі «Вежа на Ломоносова» діє акція. При повній оплаті вартості знижка до 10% – деталі за посиланням.

Актуальні акції, новини будівництва та переваги житлових комплексів ви можете дізнатися з нашого каналу в Telegram за посиланням: https://t.me/budcapital_official