+380 44 294 81 91
Заказать звонок
+380 44 294 81 91
Заказать звонок
+380 44 294 81 91

Девелоперська компанія BudCapital відкрила після реконструкції центральний офіс продажів, розташований у Києві по вул. Івана Мазепи, 10.

У оновленому офісі надаються консультації з придбання нерухомості у житлових комплексах Manhattan City, Mirax, «Новопечерська Вежа», «Медовий-1» та «Медовий-2», «Отрада», «Вежа на Ломоносова», Star City, «Урлівський-1» та «Урлівський-2». Менеджери завжди готові відповісти на будь-які запитання та допомогти зробити правильний вибір житла.

Оновлений офіс продажу працює щоденно: по буднях з 9.00 до 19.00, у суботу та неділю – з 10.00 до 17.00. Зазначимо, що на новорічні свята графік роботи тимчасово змінений.

Для зручності клієнтів на період карантинних обмежень рекомендується планувати свій візит до офісу продажів за попереднім записом. Персонал працює з дотриманням всіх рекомендацій ВООЗ: щодня проводиться вологе прибирання та дезінфекція поверхонь, візитерів забезпечують засобами для гігієнічної обробки рук та одноразовими захисними масками.

Також менеджери офісу продажів проводять онлайн-консультації за допомогою будь-яких месенджерів за вибором клієнта. Крім того, у дистанційному режимі можна отримати онлайн-презентацію житлового комплексу через сервіс відеоконференцій Zoom.

Нагадуємо, що в нашому каналі в Telegram ви отримаєте найактуальніші новини про акції, хід будівництва та переваги житлових комплексів BudCapital –  https://t.me/budcapital_official